Öne Çıkan Yayın

Tencerede Sufle Yapımı

Tencerede Sufle Yapımı Tencerede sufle yapımı,  bire bir ölçülü bu tarifle çok pratik ve harika olacak. Kolay sufleyi süt yerine yoğurtla deneyin, inanılmaz nefis sufleler elde edeceksiniz. Acil misafirleriniz ve tatlı krizleri için bu 6 kişilik sufle tarifini kaçırmayın. Isıya dayanıklı orta boy fincanlara ya da klasik sufle kaplarına hazırlayabilirsiniz. Sufle için hangi malzemeler gerekli? derseniz, buyurun tarife: Tencerede Sufle Yapımı Tarifi İçin Malzemeler Klasik çay bardağı ölüsü 100 ml 2 yumurta 1.5 çay bardağı şeker 1 çay bardağı yoğurt sulu kısmı ile yarım çay bardağı sıvı yağ ( ben zeytin yağı kullandım.) 2 çay bardağı un ( bir çay bardağını tam buğday unu kullandım.) 2 yemek kaşağı kakao 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya  Çikolata ( ben bitter damla çikolata ve sütlü kırıntı çikolatayı karışık kullandım) Her türlü çikolata olur. Tencerede Sufle Yapımı Tarifi Nasıl Yapılır? Suflenin kek hamuru : yumurta ve şekeri, vanilyayı rengi açılıncaya kadar mikser ile çırpı

Hakkımızda

2020'den beri, bu blog aracılığıyla, sizlere ulaşmak ve yemek yapmayı kolaylaştırmak için tariflerimizi sunuyoruz. Mutfakta yardımcı olarak fikir vermek adına, sizlerle lezzetli tarifler paylaşıyoruz.

Hedefimiz: Mutfakta değişik şeyler denemek ve klasik lezzetleri de unutmamak öngörüsüyle, mutfakta doğal ürünlerle ev yemekleri yapabilme amacı doğrultusunda yemek yapmayı öğretmektir. Bu amaç ile yemekler; herkes tarafından kolayca anlaşılan bir yazıyla tarife dökülerek, paylaşma tutkusuyla her gün güncellenir.

harikakolay.com: Hazır yemeklerin revaçta olduğu günümüzde, zaman almadan pratik, sağlıklı ve hijyenik şahane ev yemekleri yapılabileceğini paylaşarak, sizlere sunar. 

Fikir veren resimleriyle ve püf noktalarıyla pratik tarif yazıları paylaşılır. Annemim tarifleriyle de içerikler zenginleşip, paylaşım keyfi artarak devam eder.

Merak ettikleriniz varsa harikakolay.com'a aşağıdaki hesaplardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tariflerle ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yorumlar